Strona Główna Uległość czyni je pięknymi..Isabelle Caro zdjęciaIsabelle Lancray a BaborIsabelle Adjani filmwebIsabelle DurandIsabell HerlovsenIsabel AbediIsabelle TylerIsabelle BoulayIsabel JeansIsabella Monti branzowy portal murarzy cennik prac
wyrostek czy grypa jelitowa
wyrób wędlin domowych
webile razy można go 2222pompować2222 sharp innova

 

Uległość czyni je pięknymi..

Temat: Alma Pirata -Telefe 2006-

żadnych znanych aktorów nie widzę w tej teli...

Jest Isabel Macedo (prywatnie narzeczona Facundo Arana)
i Elsa Pinilla (prywatnie narzeczona Davida DeMaria )

mało mi mówią te nazwiska
Źródło: telenowele.fora.pl/a/a,2725.htmlTemat: To prawda? Czy kolejne niestworzone historie na temat Facu?
"Wierzę, że możliwa jest przyjaźń po rozstaniu. Może nie od razu, może wymaga to czasu, nabrania dystansu i niewątpliwie poczucia humoru, ale myślę, że to jest możliwe" - mówi Facundo Arana o swym stosunku do byłej narzeczonej Isabel Macedo (Fortuna i miłość). Pytany o stan jego serca dziś, odpowiada: "ma się świetnie. Nie, nie znaczy to, że jestem zakochany czy wręcz już się z kimś związałem. To znaczy, ze jestem gotowy, by się zakochać, że umiałbym to zrobić, a nie zawsze się tę zdolność posiada. W miłości nie da się być mądrym, bo to coś, co podlega wyłącznie impulsom, nie rozumowi. Chciałbym się kiedyś ożenić i założyć rodzinę. Wierzę w miłość i uważam małżeństwo za pewien prezent, który sobie partnerzy nawzajem dają. Kompromisy są bardzo ważne, zwłaszcza kiedy pojawiają się dzieci".


Znalazłam to na jednej stonie ... Jest to informacja z 5kwietnia 2007r. Co sądzicie? Prawda czy kolejne kłamstwo?
Źródło: smv.fora.pl/a/a,346.html


Temat: Zbuntowany anioł
"Zbuntowani Anioł" - bohaterką serialu jest Milagros (Natalia Oreiro) - młoda, piękna i szalenie żywiołowa dziewczyna zamieszkała w Buenos Aires. Milagros porzucona przez rodziców jako niemowlę, dorastała w zakonnym przytułku. Dzieciństwo upływało jej wśród sióstr i chłopców z sąsiedztwa, którzy zarazili ją miłością do piłki nożnej. Ta niezwykła pasja sprawiła, że Mili ubierała się jak chłopak i wszystkie słoneczne dni spędzała na boisku. Mając osiemnaście lat dziewczyna w tajemnicy przed swoimi opiekunkami, zaczęła wymykać się z sierocińca, by bawić się w nocnym klubie w podejrzanym towarzystwie. Tam też poznała Ivo, przystojnego młodego mężczyznę z bogatej rodziny. Młodzi zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, chociaż dopiero później uświadomili sobie, że są dla siebie stworzeni. Kiedy Milagros wyrzucono z sierocińca, zaczęła pracować jako służąca u zamożnej, wpływowej rodziny DiCarlo...

Obsada

Natalia Oreiro – Milagros (Cholito)
Facundo Arana - Ivo Di Carlo
Fernanda Mistral - Luisa Rapallo de Di Carlo
Verónica Vieyra - Victoria
Lydia Lamaison - AngĂŠlica
Victoria Onetto - Adelina 'Lina'
Norberto DĂ­az - DamiĂĄn Rapallo
Mariana Arias - Andrea Ramos
Silvia BaylĂŠ - Socorro
Segundo Cernadas - Pablo Rapallo
Osvaldo Guidi - Bernardo
Valeria Lorca -Martha
Gabriela Sari -Gloria Esposito
Pablo Novak - Alfredo Luis Solo (Bobby)
Gino Renni -Ramón GarcĂ­a Parapuchino
Marcelo Mazzarello - Morgan (Rocky)
Arturo Maly - Federico Di Carlo
Paola Krum - Florencia
Diego Ramos - Sergio Costa Junior
Marita Ballesteros - Rosario
Lorena Meritano - Carolina
Gustavo GuillĂŠn - Fabrizio Rizzo
Claudia Albertario - Romina
Gogó Andreu - JosĂŠ 'Don Pepe'
Roberto Antier - Juan Cruz
Emilio Bardi - Francisco
Brian Caruso - Gamuza
Roberto Fiore - Gustavo
MarĂ­as Claudio Garófalo - Detective Aguirre
Fernando Llosa - DomĂŠnico Rizzo
Isabel Macedo - Ana
Rodolfo Machado - NĂŠstor Miranda
David Masajnik - Fernando
SebastiĂĄn Miranda - Carlos
Eduardo Nutkiewitz - Don Julio
Florencia Ortiz - Pilar
Pablo Patlis - Facundo DamiĂĄn Caruso
JazmĂ­n RodrĂ­guez - JazmĂ­n
Patricia Rozas - Lidia
Paula Siero -Marina Rizzo de Rapallo
Lita Soriano - Clara de Ripetti
Verónica Walfish - Siostra Catalina

Co sądzicie o tej telci? Ja ją bardzo lubię i chętnie oglądnęłabym jeszcze raz xD
Źródło: rbdyrebelde.fora.pl/a/a,307.html


Temat: Alma Pirata -Telefe 2006-

żadnych znanych aktorów nie widzę w tej teli...

Jest Isabel Macedo (prywatnie narzeczona Facundo Arana)
i Elsa Pinilla (prywatnie narzeczona Davida DeMaria )
Źródło: telenowele.fora.pl/a/a,2725.html


Temat: Facundo Arana
Życiorys

Prawdziwe nazwisko:Jorge Facundo Arana Tagle .
Urodził się 31 marca 1972 roku w buenos Aires-Argentyna.Pochodzi z zamożnej rodziny,jego ojciec jest przemysłowcem,a matka zajmuje się domem.Chodził do dwujęzycznej (hiszpańsko-angielskiej) szkoły St. Catherine's - Moorlands School, nie był jednak szczególnie dobrym uczniem. Na lekcjach zamiast uważać, rysował.Uczęszczał na młodzieżowe warsztaty aktorskie i prawdopodobnie tam wyleczył się z chorobliwej wręcz nieśmiałości.Jako 17-latek przechodził jedną z chorób nowotworowych,która atakuje węzły chłonne,Facundo nie poddał się,walczył z chorobą dziesięć miesięcy,a prze 5 lat był pod obserwacją lekarzy,skutkiem choroby są kłopoty z nerkami,rok temu Facundo przechodził operacje.Facundo gra na saksofonie w zespole La Caranza.Ma ukochaną suczkę o imieniu Pampa.
Od dziewięciu lat spotyka się z modelką i aktorką Isabel Macedo.
Ma trzy siostry,jedną starszą i dwie młodsze,wszystkie związane zawodowo ze sztuką.Facundo ma dwa przedmioty przynoszące mu szczęście. Oba to zęby. Jeden dostał od Indianina z argentyńskiego plemienia Cachi, drugi "ma dla mnie tak duże znaczenie, że nie powiem, od kogo go dostałem". Arana przechowuje je w małym woreczku zrobionym także przez Indian Cachi.
Przełomem w jego karierze była rola w 1999 roku obok Natalii Oreiro w serialu "Zbuntowany Anioł"serail był wielkim sukcesem na całym świecie,a Facundo zyskał sławę,mimo tego,że już wcześniej grał w serialach"Son de die"(1992) i pierwsza ważna rola w serialu"Perla negra"(1995).

Filmografia:
2006: Jesteś moim życiem (Sos mi vida) jako MartĂ­n
2005: V ritme tango
2004: Ojciec Coraje (Padre Coraje) jako Padre Coraje
2002: 099 Central jako TomĂĄs
2001: Ucieczka (Fuga, La) jako Gans
2001-2002: Yago, pasión morena jako Yago Valdez / Fabio Sirenio
2001: Chiquititas: Rincón de luz jako Facundo
1999-2001: Buenos vecinos jako Diego Pinillos
1998-1999: Zbuntowany anioł (Muñeca brava) jako Ivo DiCarlo Rapallo
1997: Rafa, El
1996: Sueltos
1995-2001: Chiquititas jako Alejo MĂŠndez Ayala/Manuel MĂŠndez Ayala (1997-1998)
1995: Montana rusa, otra vuelta jako Willy
1995: ZĂ­ngara jako Rudy Moretti
1994-1995: Czarna perła (Perla negra) jako Leonardo Bastides
1993: Flaca escopeta, La
1992: Son de diez
1991-1998: Alta comedia


Źródło: tteellcciiee.fora.pl/a/a,42.html


Temat: Wywiady
oto pierwsza część wywiadu z Gente, kolejne postaram się dać tu w najbliższym czasie

Dziś cieszę się wolnością

O siódmej rano, gdy ptaki w lasku Peralta Ramos zaczynają śpiewać, Facundo Arana otwiera oczy w swoim mieszkaniu na pierwszym piętrze. Prowokujący nieporządek świergotu ponad pięćdziesięciu gatunków schowanych między sosnami, eukaliptusami i akacji jest dostateczny by rozpocząć dzień. Tam, w tym samym miejscu, które Jorge Luis Gorges opisywał jako rozśpiewany las, aktor ubiera czarne spodenki, otwiera drzwi górskiego domku i boso, z nagim torsem, schodzi w dół po kamienistej drodze na poszukiwanie śniadania. Czarna kawa z cukrem, sok z pomarańczy i pięć kostek sera na dobry początek dnia. To skutki ostatniego pobytu w klinice, gdzie leczył się na nerki. Musi więc uważać, by bolesne dolegliwości nie wróciły.
Po powrocie, bierze dziennik Clarin, przegląda nagłówki i czyta dodatki. Po kilku minutach, na komórkę dzwonią bracia Weinbaum, jego przyjaciele z Mar del Plata, piloci MDQ na całym świecie, wskazują mu, że falowanie na plaży zaprasza do serfowania. Facundo prosi o rachunek, podpisuje kilka autografów, robi zdjęcia z ludźmi napotkanymi w mieście, wrzuca nową deskę do samochodu i wyrusza na plażę. Pierwszy raz od dziesięciu lat, od czasu rozstania z aktorką Isabel Macedo, spędza wakacje w samotności. I chociaż zażyłość sprawia, że za nią tęskni, jest pewien, że może cieszyć się ze wszystkich uroków, które daje mu wolność kawalerstwa. Kiedy jesteś z kimś musisz podporządkować się tej drugiej połówce. Jedno ma ochotę, by cos robić, ale jeśli ta druga osoba, którą masz u boku to nie przekonuje, musisz poszukać rozwiązania. Teraz, to co czuję to radość z wolności. Jeśli mam ochotę, odpalam samochód i jadę do Pinamar, wracam do Buenos Aires, poświęcam się starym motocyklom w Rosario albo jadę na Południe, by wspiąć się na górę. Lecz robic to nie przeszkadzając nikomu. Nie wiem, czy rozstanie z Isabel jest czymś, co , mi się bardzo podoba. Ale ok., stało się i musze to zaakceptować.
Źródło: smv.fora.pl/a/a,206.html


Temat: OFF
Nie wiem czy to już tu było,w razie czego usunę..
To jest tekst dotyczący Facu.. nawiązuje do zdjęć, na których serfował
(wiecie ocb xD)

O siódmej rano, gdy ptaki w lasku Peralta Ramos zaczynają śpiewać, Facundo Arana otwiera oczy w swoim mieszkaniu na pierwszym piętrze.

Prowokujący nieporządek świergotu ponad pięćdziesięciu gatunków schowanych między sosnami, eukaliptusami i akacji jest dostateczny by rozpocząć dzień. Tam, w tym samym miejscu, które Jorge Luis Gorges opisywał jako rozśpiewany las, aktor ubiera czarne spodenki, otwiera drzwi górskiego domku i boso, z nagim torsem, schodzi w dół po kamienistej drodze na poszukiwanie śniadania. Czarna kawa z cukrem, sok z pomarańczy i pięć kostek sera na dobry początek dnia. To skutki ostatniego pobytu w klinice, gdzie leczył się na nerki. Musi więc uważać, by bolesne dolegliwości nie wróciły.

Po powrocie, bierze dziennik Clarin, przegląda nagłówki i czyta dodatki. Po kilku minutach, na komórkę dzwonią bracia Weinbaum, jego przyjaciele z Mar del Plata, piloci MDQ na całym świecie, wskazują mu, że falowanie na plaży zaprasza do serfowania. Facundo prosi o rachunek, podpisuje kilka autografów, robi zdjęcia z ludźmi napotkanymi w mieście, wrzuca nową deskę do samochodu i wyrusza na plażę. Pierwszy raz od dziesięciu lat, od czasu rozstania z aktorką Isabel Macedo, spędza wakacje w samotności. I chociaż zażyłość sprawia, że za nią tęskni, jest pewien, że może cieszyć się ze wszystkich uroków, które daje mu wolność kawalerstwa.

"Kiedy jesteś z kimś musisz podporządkować się tej drugiej połówce. Jedno ma ochotę, by cos robić, ale jeśli ta druga osoba, którą masz u boku to nie przekonuje, musisz poszukać rozwiązania. Teraz, to co czuję to radość z wolności. Jeśli mam ochotę, odpalam samochód i jadę do Pinamar, wracam do Buenos Aires, poświęcam się starym motocyklom w Rosario albo jadę na Południe, by wspiąć się na górę. Lecz robic to nie przeszkadzając nikomu. Nie wiem, czy rozstanie z Isabel jest czymś, co , mi się bardzo podoba. Ale ok., stało się i musze to zaakceptować."
Źródło: smv.fora.pl/a/a,221.html


Temat: Zbuntowany anioł - Opis :)
Obsada :

aktorzy
Silvia BaylĂŠ :Socorro
Segundo Cernadas :Pablo Rapallo
Norberto DĂ­az :DamiĂĄn Rapallo
Gustavo GuillĂŠn :Fabrizio
Osvaldo Guidi :Bernardo Albertini
Paola Krum :Florencia Rizzo
Facundo Arana :Ivo DiCarlo Rapallo
Roberto Antier :Juan Cruz
Gogó Andreu :Don Pepe
Emilio Bardi :Francisco
Mariana Arias :Andrea
Natalia Oreiro :Milagros Esposito/Cholito
Ana MarĂ­a Caso :Matka Przełożona
Lydia Lamaison :AngĂŠlica de Di Carlo
Rodolfo Machado :NĂŠstor Miranda
Gabriela Sari :Gloria Esposito
Eduardo Nutkiewitz :Don Julio (niewymieniony w czołówce)
Valeria Lorca :Martha 'Martita'
Pablo Novak :Alfredo Luis Solo (Bobby)
Mercedes Funes : (niewymieniony w czołówce)
Marita Ballesteros :Rosario 'Rosi' de Albertini
Lorena Meritano :Carolina 'Caro' DomĂ­nguez
Brian Caruso :Gamuza (niewymieniony w czołówce)
Jorge GarcĂ­a Marino :Armando Osvaldo Ripetti (niewymieniony w czołówce)
Fernando Llosa :DomĂŠnico Rizzo (niewymieniony w czołówce)
Isabel Macedo :Ana, koleżanka Victorii 'Vicky' Di Carlo Rapallo (niewymieniony w czołówce)
SebastiĂĄn Miranda :Carlos (Chamuco) (niewymieniony w czołówce)
Patricia Rozas :Lidia (niewymieniony w czołówce)
Humberto Serrano :Ojciec Manuel Miranda
Paula Siero :Marina Rizzo de Rapallo
Claudia Maradona :ona sama (niewymieniony w czołówce)
Dalma Maradona :ona sama (nie wymienionya w czołowce)
Gianinna Maradona :ona sama (niewymieniony w czołówce)
Lita Soriano :Clara de Ripetti (niewymieniony w czołówce)
Amelia Vargas :ona sama (niewymieniony w czołówce)
Maite ZumelzĂş :Koleżanka Victorii 'Vicky' Di Carlo Rapallo (niewymieniony w czołówce)
Juan Gabriel Yacuzzi : Złodziejaszek z ulicy (niewymieniony w czołówce)
JazmĂ­n RodrĂ­guez :JazmĂ­n, koleżanka Victorii 'Vicky' Di Carlo Rapallo (niewymieniony w czołówce)
Florencia Ortiz :Pilar, koleżanka Victorii 'Vicky' Di Carlo Rapallo (niewymieniony w czołówce)
David Masajnik :Fernando, przyjaciel Sergia Costy Juniora (niewymieniony w czołówce)
MarĂ­a Julia Moreno :Koleżanka Victorii 'Vicky' Di Carlo Rapallo
Claudia Albertario : (niewymieniony w czołówce)
Margara Alonso : (niewymieniony w czołówce)
AdriĂĄn Batista :(nie wymienioy w czołowce)
Gabriel Batistuta : on sam (niewymieniony w czołówce)
Salvador Bivachi : (niewymieniony w czołówce)
Valeria Cavassa : (niewymieniony w czołówce)
Roberto Fiore :Gustavo MarĂ­as (niewymieniony w czołówce)
Claudio Garafolo : (niewymieniony w czołówce)
Regina Lamm : (niewymieniony w czołówce)
Coni Mariño :Nowa żona NĂŠstora Mirandy (niewymieniony w czołówce)
Gustavo Moro : (niewymieniony w czołówce)
Laura Muñoz : (niewymieniony w czołówce)
Carolina Vespa : (niewymieniony w czołówce)
Diego Ramos :Sergio Costa
Arturo Maly :Federico
Victoria Onetto :Adelina 'Lina' de Solo
Fernanda Mistral :Luisa Rapallo de DiCarlo
Verónica Vieyra :Vicky
Gino Renni :Ramón
Marcelo Mazzarello :Rocky
Źródło: kobietaawlustrze.fora.pl/a/a,320.html