Strona Główna Uległość czyni je pięknymi..Isabelle Caro zdjęciaIsabelle Lancray a BaborIsabelle Adjani filmwebIsabelle DurandIsabell HerlovsenIsabel AbediIsabelle TylerIsabelle BoulayIsabel JeansIsabella Monti zwezenie jelit
budowa zewnętrzna człowieka
cuc1931 nie reaguje na pilota

Java Summer Games
 

Uległość czyni je pięknymi..

Temat: Alma Pirata -Telefe 2006-

żadnych znanych aktorów nie widzę w tej teli...

Jest Isabel Macedo (prywatnie narzeczona Facundo Arana)
i Elsa Pinilla (prywatnie narzeczona Davida DeMaria )

mało mi mówią te nazwiska
Źródło: telenowele.fora.pl/a/a,2725.htmlTemat: To prawda? Czy kolejne niestworzone historie na temat Facu?
"Wierzę, że możliwa jest przyjaźń po rozstaniu. Może nie od razu, może wymaga to czasu, nabrania dystansu i niewątpliwie poczucia humoru, ale myślę, że to jest możliwe" - mówi Facundo Arana o swym stosunku do byłej narzeczonej Isabel Macedo (Fortuna i miłość). Pytany o stan jego serca dziś, odpowiada: "ma się świetnie. Nie, nie znaczy to, że jestem zakochany czy wręcz już się z kimś związałem. To znaczy, ze jestem gotowy, by się zakochać, że umiałbym to zrobić, a nie zawsze się tę zdolność posiada. W miłości nie da się być mądrym, bo to coś, co podlega wyłącznie impulsom, nie rozumowi. Chciałbym się kiedyś ożenić i założyć rodzinę. Wierzę w miłość i uważam małżeństwo za pewien prezent, który sobie partnerzy nawzajem dają. Kompromisy są bardzo ważne, zwłaszcza kiedy pojawiają się dzieci".


Znalazłam to na jednej stonie ... Jest to informacja z 5kwietnia 2007r. Co sądzicie? Prawda czy kolejne kłamstwo?
Źródło: smv.fora.pl/a/a,346.html


Temat: Zbuntowany anioł
"Zbuntowani Anioł" - bohaterką serialu jest Milagros (Natalia Oreiro) - młoda, piękna i szalenie żywiołowa dziewczyna zamieszkała w Buenos Aires. Milagros porzucona przez rodziców jako niemowlę, dorastała w zakonnym przytułku. Dzieciństwo upływało jej wśród sióstr i chłopców z sąsiedztwa, którzy zarazili ją miłością do piłki nożnej. Ta niezwykła pasja sprawiła, że Mili ubierała się jak chłopak i wszystkie słoneczne dni spędzała na boisku. Mając osiemnaście lat dziewczyna w tajemnicy przed swoimi opiekunkami, zaczęła wymykać się z sierocińca, by bawić się w nocnym klubie w podejrzanym towarzystwie. Tam też poznała Ivo, przystojnego młodego mężczyznę z bogatej rodziny. Młodzi zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, chociaż dopiero później uświadomili sobie, że są dla siebie stworzeni. Kiedy Milagros wyrzucono z sierocińca, zaczęła pracować jako służąca u zamożnej, wpływowej rodziny DiCarlo...

Obsada

Natalia Oreiro – Milagros (Cholito)
Facundo Arana - Ivo Di Carlo
Fernanda Mistral - Luisa Rapallo de Di Carlo
Verónica Vieyra - Victoria
Lydia Lamaison - AngĂŠlica
Victoria Onetto - Adelina 'Lina'
Norberto DĂ­az - DamiĂĄn Rapallo
Mariana Arias - Andrea Ramos
Silvia BaylĂŠ - Socorro
Segundo Cernadas - Pablo Rapallo
Osvaldo Guidi - Bernardo
Valeria Lorca -Martha
Gabriela Sari -Gloria Esposito
Pablo Novak - Alfredo Luis Solo (Bobby)
Gino Renni -Ramón GarcĂ­a Parapuchino
Marcelo Mazzarello - Morgan (Rocky)
Arturo Maly - Federico Di Carlo
Paola Krum - Florencia
Diego Ramos - Sergio Costa Junior
Marita Ballesteros - Rosario
Lorena Meritano - Carolina
Gustavo GuillĂŠn - Fabrizio Rizzo
Claudia Albertario - Romina
Gogó Andreu - JosĂŠ 'Don Pepe'
Roberto Antier - Juan Cruz
Emilio Bardi - Francisco
Brian Caruso - Gamuza
Roberto Fiore - Gustavo
MarĂ­as Claudio Garófalo - Detective Aguirre
Fernando Llosa - DomĂŠnico Rizzo
Isabel Macedo - Ana
Rodolfo Machado - NĂŠstor Miranda
David Masajnik - Fernando
SebastiĂĄn Miranda - Carlos
Eduardo Nutkiewitz - Don Julio
Florencia Ortiz - Pilar
Pablo Patlis - Facundo DamiĂĄn Caruso
JazmĂ­n RodrĂ­guez - JazmĂ­n
Patricia Rozas - Lidia
Paula Siero -Marina Rizzo de Rapallo
Lita Soriano - Clara de Ripetti
Verónica Walfish - Siostra Catalina

Co sądzicie o tej telci? Ja ją bardzo lubię i chętnie oglądnęłabym jeszcze raz xD
Źródło: rbdyrebelde.fora.pl/a/a,307.html


Temat: Alma Pirata -Telefe 2006-

żadnych znanych aktorów nie widzę w tej teli...

Jest Isabel Macedo (prywatnie narzeczona Facundo Arana)
i Elsa Pinilla (prywatnie narzeczona Davida DeMaria )
Źródło: telenowele.fora.pl/a/a,2725.html


Temat: Facundo Arana
Życiorys

Prawdziwe nazwisko:Jorge Facundo Arana Tagle .
Urodził się 31 marca 1972 roku w buenos Aires-Argentyna.Pochodzi z zamożnej rodziny,jego ojciec jest przemysłowcem,a matka zajmuje się domem.Chodził do dwujęzycznej (hiszpańsko-angielskiej) szkoły St. Catherine's - Moorlands School, nie był jednak szczególnie dobrym uczniem. Na lekcjach zamiast uważać, rysował.Uczęszczał na młodzieżowe warsztaty aktorskie i prawdopodobnie tam wyleczył się z chorobliwej wręcz nieśmiałości.Jako 17-latek przechodził jedną z chorób nowotworowych,która atakuje węzły chłonne,Facundo nie poddał się,walczył z chorobą dziesięć miesięcy,a prze 5 lat był pod obserwacją lekarzy,skutkiem choroby są kłopoty z nerkami,rok temu Facundo przechodził operacje.Facundo gra na saksofonie w zespole La Caranza.Ma ukochaną suczkę o imieniu Pampa.
Od dziewięciu lat spotyka się z modelką i aktorką Isabel Macedo.
Ma trzy siostry,jedną starszą i dwie młodsze,wszystkie związane zawodowo ze sztuką.Facundo ma dwa przedmioty przynoszące mu szczęście. Oba to zęby. Jeden dostał od Indianina z argentyńskiego plemienia Cachi, drugi "ma dla mnie tak duże znaczenie, że nie powiem, od kogo go dostałem". Arana przechowuje je w małym woreczku zrobionym także przez Indian Cachi.
Przełomem w jego karierze była rola w 1999 roku obok Natalii Oreiro w serialu "Zbuntowany Anioł"serail był wielkim sukcesem na całym świecie,a Facundo zyskał sławę,mimo tego,że już wcześniej grał w serialach"Son de die"(1992) i pierwsza ważna rola w serialu"Perla negra"(1995).

Filmografia:
2006: Jesteś moim życiem (Sos mi vida) jako MartĂ­n
2005: V ritme tango
2004: Ojciec Coraje (Padre Coraje) jako Padre Coraje
2002: 099 Central jako TomĂĄs
2001: Ucieczka (Fuga, La) jako Gans
2001-2002: Yago, pasión morena jako Yago Valdez / Fabio Sirenio
2001: Chiquititas: Rincón de luz jako Facundo
1999-2001: Buenos vecinos jako Diego Pinillos
1998-1999: Zbuntowany anioł (Muñeca brava) jako Ivo DiCarlo Rapallo
1997: Rafa, El
1996: Sueltos
1995-2001: Chiquititas jako Alejo MĂŠndez Ayala/Manuel MĂŠndez Ayala (1997-1998)
1995: Montana rusa, otra vuelta jako Willy
1995: ZĂ­ngara jako Rudy Moretti
1994-1995: Czarna perła (Perla negra) jako Leonardo Bastides
1993: Flaca escopeta, La
1992: Son de diez
1991-1998: Alta comedia


Źródło: tteellcciiee.fora.pl/a/a,42.html


Temat: Wywiady
oto pierwsza część wywiadu z Gente, kolejne postaram się dać tu w najbliższym czasie

Dziś cieszę się wolnością

O siódmej rano, gdy ptaki w lasku Peralta Ramos zaczynają śpiewać, Facundo Arana otwiera oczy w swoim mieszkaniu na pierwszym piętrze. Prowokujący nieporządek świergotu ponad pięćdziesięciu gatunków schowanych między sosnami, eukaliptusami i akacji jest dostateczny by rozpocząć dzień. Tam, w tym samym miejscu, które Jorge Luis Gorges opisywał jako rozśpiewany las, aktor ubiera czarne spodenki, otwiera drzwi górskiego domku i boso, z nagim torsem, schodzi w dół po kamienistej drodze na poszukiwanie śniadania. Czarna kawa z cukrem, sok z pomarańczy i pięć kostek sera na dobry początek dnia. To skutki ostatniego pobytu w klinice, gdzie leczył się na nerki. Musi więc uważać, by bolesne dolegliwości nie wróciły.
Po powrocie, bierze dziennik Clarin, przegląda nagłówki i czyta dodatki. Po kilku minutach, na komórkę dzwonią bracia Weinbaum, jego przyjaciele z Mar del Plata, piloci MDQ na całym świecie, wskazują mu, że falowanie na plaży zaprasza do serfowania. Facundo prosi o rachunek, podpisuje kilka autografów, robi zdjęcia z ludźmi napotkanymi w mieście, wrzuca nową deskę do samochodu i wyrusza na plażę. Pierwszy raz od dziesięciu lat, od czasu rozstania z aktorką Isabel Macedo, spędza wakacje w samotności. I chociaż zażyłość sprawia, że za nią tęskni, jest pewien, że może cieszyć się ze wszystkich uroków, które daje mu wolność kawalerstwa. Kiedy jesteś z kimś musisz podporządkować się tej drugiej połówce. Jedno ma ochotę, by cos robić, ale jeśli ta druga osoba, którą masz u boku to nie przekonuje, musisz poszukać rozwiązania. Teraz, to co czuję to radość z wolności. Jeśli mam ochotę, odpalam samochód i jadę do Pinamar, wracam do Buenos Aires, poświęcam się starym motocyklom w Rosario albo jadę na Południe, by wspiąć się na górę. Lecz robic to nie przeszkadzając nikomu. Nie wiem, czy rozstanie z Isabel jest czymś, co , mi się bardzo podoba. Ale ok., stało się i musze to zaakceptować.
Źródło: smv.fora.pl/a/a,206.html


Temat: OFF
Nie wiem czy to już tu było,w razie czego usunę..
To jest tekst dotyczący Facu.. nawiązuje do zdjęć, na których serfował
(wiecie ocb xD)

O siódmej rano, gdy ptaki w lasku Peralta Ramos zaczynają śpiewać, Facundo Arana otwiera oczy w swoim mieszkaniu na pierwszym piętrze.

Prowokujący nieporządek świergotu ponad pięćdziesięciu gatunków schowanych między sosnami, eukaliptusami i akacji jest dostateczny by rozpocząć dzień. Tam, w tym samym miejscu, które Jorge Luis Gorges opisywał jako rozśpiewany las, aktor ubiera czarne spodenki, otwiera drzwi górskiego domku i boso, z nagim torsem, schodzi w dół po kamienistej drodze na poszukiwanie śniadania. Czarna kawa z cukrem, sok z pomarańczy i pięć kostek sera na dobry początek dnia. To skutki ostatniego pobytu w klinice, gdzie leczył się na nerki. Musi więc uważać, by bolesne dolegliwości nie wróciły.

Po powrocie, bierze dziennik Clarin, przegląda nagłówki i czyta dodatki. Po kilku minutach, na komórkę dzwonią bracia Weinbaum, jego przyjaciele z Mar del Plata, piloci MDQ na całym świecie, wskazują mu, że falowanie na plaży zaprasza do serfowania. Facundo prosi o rachunek, podpisuje kilka autografów, robi zdjęcia z ludźmi napotkanymi w mieście, wrzuca nową deskę do samochodu i wyrusza na plażę. Pierwszy raz od dziesięciu lat, od czasu rozstania z aktorką Isabel Macedo, spędza wakacje w samotności. I chociaż zażyłość sprawia, że za nią tęskni, jest pewien, że może cieszyć się ze wszystkich uroków, które daje mu wolność kawalerstwa.

"Kiedy jesteś z kimś musisz podporządkować się tej drugiej połówce. Jedno ma ochotę, by cos robić, ale jeśli ta druga osoba, którą masz u boku to nie przekonuje, musisz poszukać rozwiązania. Teraz, to co czuję to radość z wolności. Jeśli mam ochotę, odpalam samochód i jadę do Pinamar, wracam do Buenos Aires, poświęcam się starym motocyklom w Rosario albo jadę na Południe, by wspiąć się na górę. Lecz robic to nie przeszkadzając nikomu. Nie wiem, czy rozstanie z Isabel jest czymś, co , mi się bardzo podoba. Ale ok., stało się i musze to zaakceptować."
Źródło: smv.fora.pl/a/a,221.html


Temat: Zbuntowany anioł - Opis :)
Obsada :

aktorzy
Silvia BaylĂŠ :Socorro
Segundo Cernadas :Pablo Rapallo
Norberto DĂ­az :DamiĂĄn Rapallo
Gustavo GuillĂŠn :Fabrizio
Osvaldo Guidi :Bernardo Albertini
Paola Krum :Florencia Rizzo
Facundo Arana :Ivo DiCarlo Rapallo
Roberto Antier :Juan Cruz
Gogó Andreu :Don Pepe
Emilio Bardi :Francisco
Mariana Arias :Andrea
Natalia Oreiro :Milagros Esposito/Cholito
Ana MarĂ­a Caso :Matka Przełożona
Lydia Lamaison :AngĂŠlica de Di Carlo
Rodolfo Machado :NĂŠstor Miranda
Gabriela Sari :Gloria Esposito
Eduardo Nutkiewitz :Don Julio (niewymieniony w czołówce)
Valeria Lorca :Martha 'Martita'
Pablo Novak :Alfredo Luis Solo (Bobby)
Mercedes Funes : (niewymieniony w czołówce)
Marita Ballesteros :Rosario 'Rosi' de Albertini
Lorena Meritano :Carolina 'Caro' DomĂ­nguez
Brian Caruso :Gamuza (niewymieniony w czołówce)
Jorge GarcĂ­a Marino :Armando Osvaldo Ripetti (niewymieniony w czołówce)
Fernando Llosa :DomĂŠnico Rizzo (niewymieniony w czołówce)
Isabel Macedo :Ana, koleżanka Victorii 'Vicky' Di Carlo Rapallo (niewymieniony w czołówce)
SebastiĂĄn Miranda :Carlos (Chamuco) (niewymieniony w czołówce)
Patricia Rozas :Lidia (niewymieniony w czołówce)
Humberto Serrano :Ojciec Manuel Miranda
Paula Siero :Marina Rizzo de Rapallo
Claudia Maradona :ona sama (niewymieniony w czołówce)
Dalma Maradona :ona sama (nie wymienionya w czołowce)
Gianinna Maradona :ona sama (niewymieniony w czołówce)
Lita Soriano :Clara de Ripetti (niewymieniony w czołówce)
Amelia Vargas :ona sama (niewymieniony w czołówce)
Maite ZumelzĂş :Koleżanka Victorii 'Vicky' Di Carlo Rapallo (niewymieniony w czołówce)
Juan Gabriel Yacuzzi : Złodziejaszek z ulicy (niewymieniony w czołówce)
JazmĂ­n RodrĂ­guez :JazmĂ­n, koleżanka Victorii 'Vicky' Di Carlo Rapallo (niewymieniony w czołówce)
Florencia Ortiz :Pilar, koleżanka Victorii 'Vicky' Di Carlo Rapallo (niewymieniony w czołówce)
David Masajnik :Fernando, przyjaciel Sergia Costy Juniora (niewymieniony w czołówce)
MarĂ­a Julia Moreno :Koleżanka Victorii 'Vicky' Di Carlo Rapallo
Claudia Albertario : (niewymieniony w czołówce)
Margara Alonso : (niewymieniony w czołówce)
AdriĂĄn Batista :(nie wymienioy w czołowce)
Gabriel Batistuta : on sam (niewymieniony w czołówce)
Salvador Bivachi : (niewymieniony w czołówce)
Valeria Cavassa : (niewymieniony w czołówce)
Roberto Fiore :Gustavo MarĂ­as (niewymieniony w czołówce)
Claudio Garafolo : (niewymieniony w czołówce)
Regina Lamm : (niewymieniony w czołówce)
Coni Mariño :Nowa żona NĂŠstora Mirandy (niewymieniony w czołówce)
Gustavo Moro : (niewymieniony w czołówce)
Laura Muñoz : (niewymieniony w czołówce)
Carolina Vespa : (niewymieniony w czołówce)
Diego Ramos :Sergio Costa
Arturo Maly :Federico
Victoria Onetto :Adelina 'Lina' de Solo
Fernanda Mistral :Luisa Rapallo de DiCarlo
Verónica Vieyra :Vicky
Gino Renni :Ramón
Marcelo Mazzarello :Rocky
Źródło: kobietaawlustrze.fora.pl/a/a,320.html